O nás

LiveAge Boskovice, Kpt. Jaroše 2012, 679 01 Boskovice studiobsk@liveage.cz
Jenny: +420 737 095 191 Verča: +420 603 418 542
Jenny

Jenny

Tatér
Ahoj, jmenuji se Jenny a kreativita, umění a malba mne provázejí celý život. Od okamžiku, kdy jsem v ruce poprvé držela pastelky, jsem věděla, že je to moje cesta. Už v sedmi letech jsem se zúčastnila... číst dále Ahoj, jmenuji se Jenny a kreativita, umění a malba mne provázejí celý život. Od okamžiku, kdy jsem v ruce poprvé držela pastelky, jsem věděla, že je to moje cesta. Už v sedmi letech jsem se zúčastnila první soutěže v malbě, v devíti letech jsem se do umělecké tvorby pustila naplno. V současnosti mne nejvíc baví olejomalba a akryl. Plátno mi ale už přestalo stačit, tak jsem se pustila do malby na kůži – tetování. Jsem otevřená všem stylům tetování, od minimalistických motivů až po real. Každé další tetování je pro mne výzvou, zábavou a dobrodružstvím. Ozvěte se mi, s radostí vám poradím, pomůžu vaše myšlenky a nápady dostat na papír a potom přenést na vaše tělo tak, aby to předčilo vaše představy a očekávání. Posledních pár let jsem tetovala na pobočce LIVE AGE v Hradci Králové.
Verča

Verča

Tatér
Ahoj, jmenuji se Veronika. Od malička jsem si často kreslila a malovala. To jsem později využila jak na základní umělecké škole, tak později i na Střední uměleckoprůmyslové škole v Ústí nad Orlicí. Ča... číst dále Ahoj, jmenuji se Veronika. Od malička jsem si často kreslila a malovala. To jsem později využila jak na základní umělecké škole, tak později i na Střední uměleckoprůmyslové škole v Ústí nad Orlicí. Časem jsem začala objevovat krásu člověka a začala se zajímat o kosmetiku a líčení. Dělá mi obrovskou radost, když se díky mně mohou lidi cítit lépe, sebevědoměji, originálně a sami sebou. Co se tetování týče, vždycky jsem obdivovala potetované lidi a věděla jsem, že jednou budu mít tetování také. To jsem ovšem vůbec netušila, že sama budu jednou tetovat. Přišlo mi to jako krásný a nedosažitelný sen. Ale vzhledem k tomu, že nic není nemožné, vydala jsem se za tímto snem a začala dělat handpoke. Nejdřív jsem se učila na svých kamarádech a postupem času jsem se rozhodla přidat do týmu Live Age. Tetování beru jako zkrášlování těla, projev vlastní osobnosti, nebo odlišení od ostatních. Momentálně se stále věnuji pouze technice handpoke, ale práce se strojkem mě tak moc láká, že je otázkou času, kdy se začnu učit i tuto techniku.

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Přidejte se na LIVE AGE Boskovice